• Kilmės šalis: Lietuva
  • Galioja iki: (žiurėti ant pakuotės)
  • Gamintojas: UAB „Rūta”

ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.
ŠOKOLADINĖ VENERA – tai juodasis šokoladas su traškiais migdolais ir vasaros gaivą primenančiomis vyšniomis. Puikus išraiškingo skonio derinys nustebins ir dėl vertingų priedų gausos: vyšnių – 13 % ir migdolų šokolade – 14,5 %.
Juodasis šokoladas, gausiai praturtintas traškiais migdolais ir džiovintomis vyšniomis.
Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%.
Dėžutės nugarėlėje – įdomūs faktai apie Veneros planetą.

Sudedamosios dalys: šokoladas (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis SOJŲ lecitinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga), MIGDOLAI (14,5%), džiovintos vyšnios 13% (vyšnios (83,3%), cukrus, fruktozės sirupas, citrinų sulčių koncentratas). DAUG SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%. Įspėjimas: gali būti vyšnių kauliukų likučių.

Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °C

Gali būti pieno, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Juodasis šokoladas su migdolais ir vyšniomis ŠOKOLADINĖ VENERA, 300 g“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti