• ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.
    ŠOKOLADINIS MARSAS – tai pieninis šokoladas su nesmulkintais lazdyno riešutais. Šis šokolado derinys – itin gardus, traškus ir visų mėgstamas. Tikra saldumynų klasika!
    Švelnus pieninis šokoladas.
    Gausiai praturtintas lazdyno riešutais (25%).
    Dėžutės nugarėlėje – daug įdomių faktų apie Marsą!Sudedamosios dalys: pieninis šokoladas (cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, kakavos masė, IŠRŪGŲ milteliai, PIENO riebalai, emulsikliai (SOJŲ lecitinas, poliglicerolio poliricinoleatas), kvapioji medžiaga vanilinas), LAZDYNO RIEŠUTAI (25%). SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ ŠALTINIS. Pieniniame šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 32,1%, PIENO sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 14,7%. Šokolado kilmė: ES ir ne ES. Gali būti žemės RIEŠUTŲ ir kitų RIEŠUTŲ pėdsakų.Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °C

    Gali būti žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Pieninis šokoladas su lazdyno riešutais ŠOKOLADINIS MARSAS, 300 g“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti