• Kilmės šalis: Lietuva
  • Gamintojas: UAB „Rūta”
  • ŠOKOLADINĖS PLANETOS – tai unikalaus dizaino gaminiai, kuriuos sukurti įkvėpė kosmoso temos aktualumas šiandieniniame pasaulyje, pirmosios turistinės kelionės į kosmosą. Ši idėja gimė dėl išskirtinės šokolado formos ir įvairių priedų sukurtų reljefų panašumo su tikromis planetomis! Šiam unikaliam gaminiui įprasminti, buvo sukurta elegantiška, auksu puošta pakuotė su rankenėle, skirta dovanai.
    ŠOKOLADINIS URANAS – tai juodasis šokoladas su spanguolėmis ir lazdyno riešutais. Itin gardžios spanguolės (12 %) bei traškūs lazdynų riešutai (10 %) suteikia juodajam šokoladui išskirtinai nuostabų skonį ir turtingą aromatą.
    Juodasis šokoladas, gausiai praturtintas spanguolėmis ir lazdynų riešutais.
    Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%.
    Dėžutės nugarėlėje – įdomūs faktai apie Urano planetą.Sudedamosios dalys: šokoladas (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis SOJŲ lecitinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga), cukruotos džiovintos spanguolės 12% (spanguolės (55%), cukrus (44%), saulėgrąžų aliejus), LAZDYNO RIEŠUTAI (10%). DAUG SKAIDULINIŲ MEDŽIAGŲ. Šokolade kakavos sausųjų medžiagų – ne mažiau kaip 55%.Laikyti sausoje vėsioje vietoje (18±3) °CGali būti pieno, žemės riešutų ir kitų riešutų pėdsakų.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Juodasis šokoladas su spanguolėmis ir lazdyno riešutais ŠOKOLADINIS URANAS, 300 g“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti