• Matcha su kolagenu – yra paslaptingas junginys tarp tradicinės matcha arbatos gėrimo ir grožio priežiūros iš vidaus. Tai unikalus produktas, kuris atskleidžia grynąją gamtos jėgą ir leidžia jaustis gerai iš vidaus ir išorėje. Ši subalansuota formulė ne tik prisideda prie odos elastingumo ir jaunatviško blizgesio išlaikymo, bet ir skatina bendrą gerovę.
  • Žaliosios arbatos milteliai. Sudėtyje yra: BIO japonų matcha* 50%, hidrolizuotas kolagenas 50% Sudėtyje yra daug kofeino – netinka vaikams, nėščioms ar žindančioms moterims. Kofeino kiekis: 8,18 mg/g.
  • Matcha yra geriausia japonų žalioji  arbata, auginama didžiąja dalimi pavėsyje. Ji gaminama iš jauniausių lapelių ,sumala-ma į labai smulkius  miltelius. Aromatas ir skonis yra švelnus, primenantis pistacijų riešutus ir prinokusius avokadus.
  • Pašildykite puodelį ir šluotelę. Į puodelį įdėkite 1 gramą ( apie 1/4 šaukštelio) Matcha miltelių ir užpilkite 30 – 60 ml. karšto, bet ne verdančio vandens (apie 70° – 80° C). Bambukiniu šepetėliu išplakite iki susidarys puta. Matcha vartojama nedideliais kiekiais – vienam žmogui 2 – 3 gurkšniai. Matcha galima darytis stipresnę ar silpnesnę pagal individualų poreikį.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Matcha su kolagenu 90 g“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti