MarciPana Fragrances namų kvapas „Linų laukai”. 140 ml

Kolekcija „Rock”.

Viršutinės natos:

šviežiai skinti pomidorų lapeliai.

Vidurinės natos:

Raudonėlis, Sicilijos citrinmedis, apelsinas.

Bazinės natos: aromatinė mediena.

Šis aromatas išsiskiria itin ryškia itališka dvasia. Sodrus kvapas skleidžiasi ryškiomis žalumos natomis: Sicilijos citrinmedžių, apelsinų lapelių, šviežiai trinto raudonėlio. Kvapo kompoziciją apjungia jaunų pomidorų lapelių viršutinės natos.

Galima rinktis 3 variantus:

1.Dekoruotas žadeito mineralu.

Žadeito tema – gamtos jėga. Neveltui juo dekoruotas šis kvapas, kuris išraiškingais aromatais primena mums, kad esam visiškai priklausomi nuo gamtos mums suteikiamų gėrybių bei turtų. Gamtoje viskas išdygsta iš sėklos. Kūrėjo sėkla, užauganti tai viename, tai kitame apvalkale. Žemėje ji turi žmogiško kūno formą. Būtent tai ir padeda suvokti žadeitas savo esmėje.

Jis suteikia vidinę harmoniją, inteligenciją, altruizmą, gyvenimo džiaugsmą ir žaismingumą, pasitikėjimą savimi, koncentraciją, optimistinį požiūrį į gyvenimą. Jis padeda plačiau  atsiverti gamtai ir jos reiškiniams, gėriui ir grožiui, suvokiant save, kaip toje gamtoje pasėtą jau minėtą sėklą, per ką ateina vidinis saugumas ir stabilumas bei dvasios ir materijos vientisumo jausmas. Sąžiningam ir gražiai gyvenančiam žmogui sunkiais periodais gali būti laimės, sėkmės, apsaugos ir ilgaamžiškumo amuletas. Žadeitas pritraukia gerą karmą už gerus darbus ir prasmingą gyvenimą, pastovų uždarbį ir patikimus draugus.

Tai koncentruotas gamtos eliksyras, pažadinantis organizmo gyvybines galias, padedantis jas sukaupti ir tinkamai panaudoti.

Tai tobulai prie namų kvapo priderintas mineralas, kadangi abu – tiek kvapas, tiek mineralas suteikia harmoniją namuose.

  • Lazdelės: 6 juodos, daugiapluoštės lazdelės.
  • Kvapo sklaida: iki 8 mėnesių.
  • Pakuotė: prabangi juoda magnetinė dėžutė 33x10x10 cm, tinkanti dovanai.
  • Elegantiškas skaidrus buteliukas, į viršų tamsėjančia ruda spalva. Buteliuko aukštis be kamštelio 10 cm
  • Dėžutėje rasite kortelę su eilėmis, kuri gali būti naudojama kaip knygos skirtukas.  45 eur.

2. Namų kvapo buteliukas taip pat dekoruotas ir 4mm baltų karoliukų vėriniu, kurį nuėmus galima puoštis kaip apyranke, kadangi karoliukai suverti ant silikoninės gumelės. Juoda prabangi magnetinė dėžutė.+ratano lazdelės ir su gėlyte. Namų kvapą galite naudoti pasirinktinai: arba su ratano lazdelėmis arba su gėlyte, kuri prisisodrinusi aromatu per medvilninį knatą, ypatingai intensyviai skleidžia kvapą.

  • Lazdelės: 6 juodos, daugiapluoštės lazdelės.
  • Kvapo sklaida: iki 8 mėnesių.
  • Pakuotė: prabangi juoda magnetinė dėžutė 33x10x10 cm, tinkanti dovanai.
  • Elegantiškas skaidrus buteliukas, į viršų tamsėjančia ruda spalva. Buteliuko aukštis be kamštelio 10 cm
  • Dėžutėje rasite kortelę su eilėmis, kuri gali būti naudojama kaip knygos skirtukas.  40 eur.

3. Namų kvapo buteliukas katoninėje juodoje pakuotėje + ratano lazdelės 25 eur.

Namų kvapo sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

Gamintojas: Marcipana fragrances, Lietuva.

 

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Namų kvapas „Linų laukai”“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti