Dovanų rinkinys „Ažuolas ir tabakas”.

Rafinuotoje dėžutėje supakuotas 50 ml namų kvapo indelis, 10 ml kvapo indelis su pipete, bei odele automobiliui.

Dėžutės dydis: 19x7x9cm

 

Automobilio bei namų kvapo rinkinys „Medus ir tabakas” – nuo pirmo aromato įkvėpimo pasijusite tarsi kaljano debesyje, kuris kvepia tabaku, mirkytu meduje (taip tabaką kaljanui ruošdavo senovėje), subtiliai praskiestu švelniomis citrusinių vaisių natomis bei prabangiu pačiuliu.

Gilus, saldus, bet solidus kvapas, kuris sužavės tiek vyrus tiek moteris. Puikiai tinka tiek namams, tiek ofisams, darbo erdvei ar automobiliui – aromatas neerzinantis, sudėtinės kvapo natos skleidžiasi švelniai, viena kitą papildydamos.

Viršutinės natos: citrina, laimas, mėta, konjakas.

Vidurinės natos: jazminas, vilkdalgis, gvazdikėlis, vetiverija.

Bazinės natos: ąžuolas, smilkalai, tabakas, muskusas.

Šis produktas yra apdovanotas konkurso „Sukurta Jonavoje 2022” aukso medaliu.

Kodėl verta įsigyti šį dovanų rinkinį?

  • Šio rinkinio įsigijimas yra ekonomiškesnis nei namų bei automobilio kvapų pirkimas atskirai.
  • Universalus šio rinkinio produktų panaudojimas užtikrina, kad tiek gyvenamosios erdvės, tiek kelionės būtų pripildytos nuostabių kvapų, todėl jį privalo turėti kiekvienas, vertinantis kvapnią ir patogią aplinką.
  • Rafinuota ir skoninga pakuotė suteiks prabangos jausmą įteikiant rinkinį ir parodys dovanos gavėjui, kad įdėjote nemažai dėmesio ir pastangų, renkant dovaną.

Kaip naudoti automobilio kvapą?

Apverskite odelę ta puse, kurioje nėra logotipo. Užlašinkite tiek lašų iš buteliuko, kokio intensyvumo kvapo norėtųsi. Pradžioje rekomenduotina prisodrinti odelę didesne koncentracija (lašinant dvi-tris pilnas pipetes), vėliau vis atnaujinant aromatą.

Aromatinis aliejus įsigeria į odelę labai greitai ir pradeda skleisti kvapą. Rekomenduojame automobilyje pakabinti odelę Jums patogiame aukštyje, kad netrukdytų vairuojant matymo laukui.

Rinkinį sudaro:

– aukštos kokybės, stora, natūrali odelė su įspaustu logotipu 8,5×5 cm;

– 10 ml  automobilinio kvapo stiklinis buteliukas su pipete;

– 50 ml namų kvapo indelis;

– 6 ratano lazdelės namų kvapui;

– prabangi juoda magnetinė dėžutė 19x7x9cm

Kvapai supakuoti į prabangią juodą magnetinę dėžutę, kuri puikiai tiks dovanai.  Produktai supakuoti saugiai ir stabiliai, tad galite būti tikri, kad pasieks gavėją nepažeisti.

Kvapų sudėtyje nėra ftalatų, parabenų. Maišomi iš kvapiųjų aliejų, sukurtų profesionalių parfumerių bei skystos bazės, kuri yra netoksiška, nežalinga aplinkai ir visiškai išgaruojanti.

Išsiliejus skysčiui, skubiai nuvalykite paviršiu.

Atsiliepimai

Kol kas atsiliepimų nėra.

Būkite pirmas, pateikęs atsiliepimą „Dovanų rinkinys „Tabakas & ąžuolas”“

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukai pažymėti